Збірні бетонні огорожі – дешево і сердито

Нині існує досить велика кількість варіацій огорож типу паркан. Вибір будматеріалів для спорудження таких конструкцій також досить великий. У даній статті ми розглянемо саме збірні залізобетонні паркани, які можна зустріти порівняно не часто, однак володіють, напевно, найбільшим числом переваг, що стосуються надійності огорожі.

Характеристики бетонних огорож

У першу чергу потрібно відзначити високу стійкість таких зборів щодо всіляких атмосферних впливів. Залізобетонна огорожа не боїться різких змін температурного режиму, вітру, а також різного роду опадів. Збірна конструкція даного типу не схильна до деформації.

У деякому роді, така огорожа є вигідна з точки зору економії, адже при її монтажі відпадає потреба у спеціальних інструментах. Однак встановлення залізобетонних панелей вимагає залучення техніки.

Збірний залізобетонний паркан здатний вписатися в будь-яку атмосферу, що панує на дачній ділянці або поблизу будинку, адже секції можна нагородити абсолютно будь фактурою, надати їм саму незвичайну форму, а також пофарбувати в будь-який колір.

Збірний бетонний паркан – вигідний, надійний та має міцну конструкцію. Варто сказати, що, встановивши таку огорожу навколо дачі або будинку, можна дійсно не турбуватися про свою безпеку, а також про термін служби огорожі, який обчислюється десятиліттями.

Ми виготовляємо та встановлюємо збірні бетонні огорожі. Готові залізобетонні секції для паркану, які є основою для різних типів огорож (полімерна сітка, рифлений лист, дерево та ін.).